ODESLÁNÍ

Ubytování v apartmánech

 

  • Apartmány jsou umístěny v přední části statku, který stojí přímo v srdci obce na samostatném pozemku. Jedná se o nově zrekonstruovaný statek, ve kterém jsou apartmány a byt majitele. Z velkého dvora se po venkovním schodišti ( tzv.pavlači ) vchází na chodbu, z které je přístupný jeden 3l. a jeden 4l. apartmán.
  • Další apartmány jsou řešeny v samostatném bývalém letním bytě. Vlastní vchod v průjezdu statku.
  • V létě je na uzavřeném dvoře napuštěn bazén hluboký 96 cm s pískovou filtrací. Je umístěn na velice slunném místě, takže voda je za 3 dny velice příjemná :-)
  • Od jara do podzimu je postavena trampolína o průměru 290 cm
  • Pískovitě je řešeno pod střechou bývalého seníku, tudíž si děti mohou hrát i při nepřízni počasí venku.
  • Obrovskou výhodou je uzavřený dvůr. Psi návštěvníci :-), nemohou utéct a děti jsou při hrách také mimo dosah vozovky. Za stodolou je pro ubytované ohniště a velký pozemek pro míčové hry.
  • Nabízíme také společenskou místnost, která se dá využívat jak při nepřízni počasí tak k různým oslavám večírkům apod. Ráno se zde podává snídaně v podobě švédského stolu.
  • Ubytovaným také poskytujeme k zapůjčení zahradní gril včetně veškerého paliva
  • Pro rodiny s menšími dětmi máme k zapůjčení dětskou postýlku ( celkem 2 ), dětskou židličku (2)nebo na pěší tůry dětskou krosnu CHICO do 20 kg .

 

NA APARTMÁNECH JE ZÁKAZ KOUŘENÍ !!!

ODESLÁNÍ

Ubytování v apartmánech - Apartmán č.1

 

Menší 3l. apartmán se skládá z kuchyňky (jídelní stůl, 3x židle), sociálního zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, věšáky, žebřinový radiátor) a pokoje (lůžka, 2x lampička, BTV se satelitním příjmem, věšáky).

FOTOGALERIE
ODESLÁNÍ

Ubytování v apartmánech - Apartmán č.2

 

Ve větším 4 l. apartmánu je malá chodbička, z které se dále jde na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, věšáky, žebřinový radiátor), do kuchyně (rohová rozkládací sedačka, stůl, 4x židle) a do pokoje (lůžka, 2x lampička, BTV se satelitním příjmem, věšák).

FOTOGALERIE
ODESLÁNÍ

Ubytování v amartmánech - Apartmán č.3

 

Tento apartmán je zcela samostatná část domu, má vlastní vchod ze dvora. Apartmán má 2 ložnice ( dvoulůžko + jednolůžko ), obývák s krbovými kamny, vybavenou kuchyň, koupelnu s velkou rohovou vanou a dvěma umyvadly. Vedle koupelny je ještě malá ložnice s dvoulůžkem. Celková výměra je 98 m2. Vhodné pro dvě rodiny nebo větší skupinu lidí ( sportovců ). Silvestrovské oslavy jsou zde velice oblíbené.

FOTOGALERIE
ODESLÁNÍ

Ubytování v apartmánech - Apartmán č.4

 

Menší 3l. apartmán se skládá z plně vybavené kuchyňky (jídelní stůl, 4x židle), sociálního zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - vana, T+S, umyvadlo, zrcadlo, věšáky, radiátor) a pokoje (2lůžka + 1 lůžko, 2x lampička, BTV sdigitálním příjmem), krbová kamna.

FOTOGALERIE

Ubytování

Pro vaši dovolenou Vám nabízíme apartmány v bývalém statku v ...

Naše typy na výlet

Typy na výlet od jara do podzimu, v zimě, celoročně

Naše fotogalerie

Podívejte se na fotografie pensionu a okolí

Rezervační formulář

Rezervujte si pobyt v našem pensionu Řehout

Pension U Řehoutů

Provozovatel:
Jan a Marcela Špeilovi
Adresa:
Pernek 3, Horní Planá 382 26
Mobil:
+420 725 391 397
WWW:
http://www.pensionrehout.cz